siecik.pl katalog stron

Ogólnotematyczny katalog stron

!

Regulamin katalogu

 1. Regulamin katalogu.
 2. I. Korzystając z serwisu i umieszczając na nim wpisy każdy Użytkownik potwierdza przeczytanie i zapoznanie się z regulaminem. Jednocześnie i równo znacznie z umieszczanie wpisów do katalogu wyraża zgodę na jego akceptację.
 3. II. Ogólne zasady.
 4. 1. Każdy wpis, jaki chcemy umieścić w katalogu zostaje umieszczony w poczekalni gdzie oczekiwać będzie na zatwierdzenie przez admina. Wszelkie teksty w serwisie umieszcza admin po uprzedniej ich weryfikacji.
 5. 2. Wszelkie wpisy, które chcemy umieścić w serwisie powinny być posegregowane i umieszczane w odpowiednich katalogach.
 6. 3. W przypadku korzystania z serwisu firm, czyli podmiotów gospodarczych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, jako nazwę użytkownika wpisujemy nazwę firmy zgodną z wpisem do ewidencji, pod którą została ona zarejestrowana.
 7. 4. W przypadku korzystania z serwisu przez osoby prywatne, jako nazwę użytkownika należy wpisać własne imię i nazwisko. 5. Każdy wpis musi być zgodny z prawem.
 8. 6. Wpisy nie mogą łamać praw autorskich, zabrania się również umieszczania jakichkolwiek zdjęć czy obrazów, do których nie posiadamy praw autorskich bądź zgody autora.
 9. 7. Nie akceptujemy wpisów dotyczących anonsów towarzyskich typu Pan/Pani do towarzystwa itd.
 10. 8. Nie akceptujemy wpisów, których przedmiotem są środki i substancje zabronione przez prawo typu: narkotyki, dopalacze itd. 19. Nie akceptujemy wpisów, które dotyczą substancji uzależniających typu: papierosy, cygara, tytoń.
 11. 10. Nie akceptujemy wpisów, których przedmiotem jest jakakolwiek broń.
 12. 11. Nie akceptujemy wpisów, których przedmiotem jest pornografia.
 13. 12. Większość wpisów do katalogu firm podlega opłacie.
 14. 13. Właściciel serwisu ustala według własnego uznania ceny wpisów. Ceny mogą być uzależnione od poszczególnych katalogów, jakich dotyczą, miast, województw.
 15. 14. Właściciel serwisu decyduje, które wpisy są darmowe.
 16. 15. Korzystając z usługi płatnego wpisu, każdorazowo opłatę uiszczamy z góry i na określony czas.
 17. 16. Kupując daną usługę, użytkownik zgadza się na jej natychmiastowe aktywowanie w serwisie.
 18. 17. Każdy użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z korzystania z wpisu.
 19. 18. Rezygnując z korzystania z wpisu do katalogu firm, użytkownik nie ma prawa rościć sobie zwrotu uiszczonych opłat.
 20. 19. Użytkownik podając swoje dane w wpisie oświadcza, że: - dane te są zgodne z prawdą. - wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela serwisu w celu administrowania kontem i obsługi płatności. - wyraża zgodę na kontaktowanie się właściciela serwisu z Użytkownikiem na podane przez niego dane teleadresowe w celach handlowych i marketingowych.
 21. 20. Użytkownik posiadający konto w serwisie jest osobiście odpowiedzialny za aktualizację treści własnego wpisu.
 22. 21. Użytkownik jest zobowiązany do wykorzystywania serwisu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami tego regulaminu i zasadami netykiety.
 23. 22. Za naruszenie regulaminu uważa się także propagowanie sposobów łamania i obchodzenia jego postanowień.
 24. Niniejszy katalog należy do zamkniętej grupy katalogów zarządzany przez serwis internetowy Forceseo.pl należący do Ql-Net Systemy Informatyczne Andrzej Wójtowicz 44-300 Wodzisław Śl. Ul . W. Kubsza 18 NIP: 647-137-01-71 biuro@ql-net.pl
Wizyty robotów | Yahoo! 14
Pozycjonowanie